Filtrace vody BRITA

Kvalita vody má významný vliv nejen na kvalitu připravovaných nápojů, ale také ovlivňuje přímo výkonnost, spolehlivost a životnost kávovarů. Doporučujeme ke strojům Rancilio používat filtry BRITA, které odstraňují z vody mechanické nečistoty, zbytky chloru, nežádoucí zápachy a příchutě, redukují obsah těžkých kovů a řízeně snižují uhličitanovou tvrdost vody (obsah vápníku a hořčíku).

BRITA – AquaQuell Purity 300

Filtry AQ Purity jsou vhodné pro oblasti s „tvrdou“ vodou, odstraňují z vody mechanické nečistoty, zbytky chloru, těžké kovy, nežádoucí zápachy a příchutě. Navíc řízeně změkčují vodu, čímž zamezují tvorbě usazenin vodního kamene a to při zachování vyváženého množství minerálů ve vodě. Stavitelný Bypass, velká kapacita. Digitální ukazatel zbytkové kapacity.

BRITA – AquaQuell Purity 1,5

Filtry AquaQuell jsou vhodné pro oblasti s „tvrdou“ vodou, odstraňují z vody mechanické nečistoty, zbytky chloru, těžké kovy, nežádoucí zápachy a příchutě. Navíc řízeně změkčují vodu, čímž zamezují tvorbě usazenin vodního kamene a to při zachování vyváženého množství minerálů ve vodě. Stavitelný Bypass, velká kapacita.